Home » Inschrijving trainingen

Inschrijving trainingen maand april

Inschrijvingsformulier nieuwe leden: 1ste training

De 1ste proeftraining is volledig gratis, pas op de 2de training zal er een bijdrage moeten betaald worden van 25€ (voor 10 lesbeurten) en 20€ verzekering/vergunning karatebond (1 x per seizoen). Hierbij het rekeningnummer van de club: BE94 1030 4451 7614









Dinsdag trainingen 

Enkel van 7 tem 12 jaar (geboortejaar 2008 of jonger): training zal doorgaan in de judozaal van Ninove:

  • Van witte gordel (beginner) tot en met oranje gordel:
    • Van 18h tot 19h
  • Vanaf groene gordel (hierbij zullen we ook live gaan via facebook om deze training te volgen)
    • Van 19h tot 20h30



Inschrijvingen voor dinsdag 11 mei

Inschrijvingen voor dinsdag 18 mei

Witte - gele gordels 18h-19h Vanaf oranje gordels 19h-20h30 Witte - gele gordels 18h-19h Vanaf oranje gordels 19h-20h30
De Nil Jurgen De Nil Jurgen De Nil Jurgen De Nil Jurgen
Hamza Emhandi Holderbeke Arne Hamza Emhandi Holderbeke Arne
Mleczek Mateo Holderbeke Lotte Mleczek Mateo Holderbeke Lotte
Laermans Lucas Boschmans Gilles Laermans Lucas Boschmans Gilles
Salim Boualam De Brandt Ellis Salim Boualam De Brandt Ellis
Omar Rifi Van Laethem Thomas D'ambrosio Naël Van Laethem Thomas
D'ambrosio Naël De Jong Milan De Jong Milan
Pavone Matteo Pavone Matteo
De Brandt Marit De Brandt Marit
Audrey Rose Coolen Audrey Rose Coolen
6/10 inschrijvingen (Kata 2) 9/10 inschrijvingen (kumite) 5/10 inschrijvingen (Kihon) 9/10 inschrijvingen (kata)

Woensdag trainingen: Wedstrijdtraining enkel voor gevorderden

Enkel van 7 tem 12 jaar (geboortejaar 2008 of jonger): training zal doorgaan in de judozaal van De Gavers van 18h30 tot 20h.




Inschrijvingen voor woensdag 5 mei 

Inschrijvingen voor woensdag 12 mei

Inschrijvingen voor woensdag 19 mei

Inschrijvingen voor woensdag 26 mei

Gevorderden vanaf 7 jaar Gevorderden vanaf 7 jaar Gevorderden vanaf 7 jaar Gevorderden vanaf 7 jaar
De Nil Jurgen De Nil Jurgen De Nil Jurgen De Nil Jurgen
Dendas Rigo Dendas Rigo Dendas Rigo Dendas Rigo
Holderbeke Arne Holderbeke Arne Holderbeke Arne Holderbeke Arne
Holderbeke Lotte Holderbeke Lotte Holderbeke Lotte Holderbeke Lotte
Claes Marie Claes Marie Claes Marie Claes Marie
Claes Julie Claes Julie Claes Julie Claes Julie
Boschmans Gilles Rooselaer Ilan Boschmans Gilles Boschmans Gilles
Rooselaer Ilan De Brandt Ellis De Brandt Ellis De Brandt Ellis
De Brandt Ellis Van Laethem Thomas Van Laethem Thomas Van Laethem Thomas
Van Laethem Thomas De Brandt Marit De Brandt Marit De Brandt Marit
De Brandt Marit
10/10 inschrijvingen (kumite) 9/10 inschrijvingen (kata) 9/10 inschrijvingen (kumite) 9/10 inschrijvingen (kata)

Zaterdag trainingen

Kids (4-5-6 jarigen) 

Zaterdag 1 mei is er GEEN training omwille sluiting van sporthal Ninove

Enkel voor 4-5-6 jarigen: trainingszaal judozaal

  • Nieuwe groepen zie lijst beneden
    • Van 9h tot 9h45 en 9h45 tot 10h30
Groep 1 trainen van 9h tot 9h45 Groep 2 trainen van 9h45 tot 10h30
De Block Hanne Joaquin Quiros Garcia
De Moor Mats De Jong Matéo
Asani Adela Denonne Maksim
Vardanian David Ben Marzouk Adam
Ivanina Uliana De Ville Liam
Steppe Daria Rogghé Matteo
Jayden Quiros Amekran Elyas
Noah Malderie D'ambrosio Nahlan
Semakula Octavia Kayumba
Christwill Mbangu Masapungu
Archange Mbangu Masapungu






Training van 8 mei 2021 (kids)

Training van 15 mei 2021 (kids)

Bubbel 1 9h - 9h45 Bubbel 2 9h45 - 10h30
Vander Putten Gwendolyn Vander Putten Gwendolyn Vander Putten Gwendolyn Vander Putten Gwendolyn
Van Vreckem Jolien Van Vreckem Jolien Van Vreckem Jolien Van Vreckem Jolien
Chouchane Emin De Jong Matéo Ivanina Uliana De Jong Matéo
Chouchane Ella Archange Mbangu Masapungu Joaquin Quiros Garcia Archange Mbangu Masapungu
Ivanina Uliana Christwill Mbangu Masapungu Jayden Quiros Christwill Mbangu Masapungu
Steppe Daria De Ville Liam De Ville Liam
Joaquin Quiros Garcia Rogghé Matteo Rogghé Matteo
Jayden Quiros Amekran Elyas Amekran Elyas
Semakula Octavia Kayumba Semakula Octavia Kayumba
Denonne Maksim Denonne Maksim
Joaquin Quiros Garcia Joaquin Quiros Garcia
D'ambrosio Nahlan D'ambrosio Nahlan
5/10 inschrijvingen 10/10 inschrijvingen 3/10 inschrijvingen 10/10 inschrijvingen

Jeugd - Volwassen

Enkel vanaf 7 jaar:

Aan de hand van de inschrijvingen zullen de bubbels de dag ervoor meegedeeld worden op deze pagina, alsook de trainingsplaats. Dit kan zowel in de sporthal alsook de atletiekpiste zijn. Hierbij de normale groepen:

Bubbel 1: Wit - gele gordels (inclusief beginners) -13 jaar (bubbels van 10 en trainen in de sporthal of op de atletiekpiste)

Bubbel 2: Wedstrijdmensen -13 jaar (bubbels van 25 en trainen steeds op de atletiekpiste)

Bubbel 3: Wedstrijdmensen 13 tem 18 jaar (bubbels van 25 en trainen steeds op de atletiekpiste)

Bubbel 4: Recreatief 13 tem 18 jaar (inclusief beginners) (bubbels van 25 en trainen steeds op de atletiekpiste)

Bubbel 5: +18 jarigen (inclusief beginners) (bubbels van 25 en trainen steeds op de atletiekpiste)

Zaterdag 1 mei is er GEEN training omwille sluiting van sporthal Ninove




Training van 8 mei 

Training van 15 mei 

Training van 22 mei 

Training van 29 mei 

Alle inschrijvingen + 7 jaar Alle inschrijvingen + 7 jaar Alle inschrijvingen + 7 jaar Alle inschrijvingen + 7 jaar
De Nil Jurgen De Nil Jurgen De Nil Jurgen De Nil Jurgen
Pissoort Sven Pissoort Sven Pissoort Sven Pissoort Sven
De Koninck Franky Rooselaer Nico Boschmans Jurgen Rooselaer Nico
Philips Marie Philips Marie Philips Marie Boschmans Jurgen
Dendas Rigo Dendas Rigo Dendas Rigo Philips Marie
Holderbeke Arne Holderbeke Arne Holderbeke Arne Dendas Rigo
Holderbeke Lotte Holderbeke Lotte Holderbeke Lotte Holderbeke Arne
Boschmans Gilles Claes Marie Claes Marie Holderbeke Lotte
De Koninck Yinte Claes Julie Claes Julie Claes Marie
De Brandt Ellis Rooselaer Ilan Boschmans Gilles Claes Julie
Van Laethem Philippe De Brandt Ellis De Brandt Ellis Boschmans Gilles
Geldhof Leonie Van Laethem Philippe Van Laethem Philippe Rooselaer Ilan
Van Laethem Thomas Geldhof Leonie Geldhof Leonie De Brandt Ellis
Pletinckx Jens Van Laethem Thomas Van Laethem Thomas Van Laethem Philippe
Goedefroy Elsy De Jong Milan De Jong Milan Geldhof Leonie
De Jong Milan Holderbeke Sieben Holderbeke Sieben Van Laethem Thomas
Holderbeke Sieben De Brandt Marit Pavone Matteo De Jong Milan
Pavone Matteo Audrey Rose Coolen De Brandt Marit Holderbeke Sieben
De Brandt Marit Van Nevel Xander Van Nevel Xander Pavone Matteo
Audrey Rose Coolen Jacquemin Anastasia Jacquemin Anastasia De Brandt Marit
Van Nevel Xander Hamza Emhandi Hamza Emhandi Van Nevel Xander
Jacquemin Anastasia Mannaert Hanne Mannaert Hanne Jacquemin Anastasia
Hamza Emhandi Mleczek Mateo Mleczek Mateo Hamza Emhandi
Mleczek Mateo Laermans Lucas Laermans Lucas Mannaert Hanne
Laermans Lucas De Mol Lisa Provoost Jarne Mleczek Mateo
Provoost Jarne Salim Boualam De Mol Lisa Laermans Lucas
De Mol Lisa Belova Svetlana Salim Boualam Provoost Jarne
Salim Boualam Omar Rifi Belova Svetlana De Mol Lisa
Belova Svetlana Mertens Lore Omar Rifi Salim Boualam
Omar Rifi Hoet Aaron Mertens Lore Belova Svetlana
Mertens Lore D'ambrosio Naël Hoet Aaron Omar Rifi
Hoet Aaron De Bolle Kaat Audrey Rose Coolen Mertens Lore
D'ambrosio Naël Rosseel Liete D'ambrosio Naël Hoet Aaron
De Bolle Kaat Rosseel Joris De Bolle Kaat Audrey Rose Coolen
Rosseel Liete Rosseel Gust Rosseel Liete D'ambrosio Naël
Rosseel Joris De Nil Lana Rosseel Joris Rosseel Liete
Rosseel Gust De Nil Kyara Rosseel Gust Rosseel Joris
De Nil Lana De Nil Lana Rosseel Gust
De Nil Kyara De Nil Kyara De Nil Lana
Pots Penina De Nil Kyara
40/50 inschrijvingen 37/50 inschrijvingen 39/50 inschrijvingen 40/50 inschrijvingen