Home » Kalender » Maandkalender

Lesgevers van dienst:

De Nil Jurgen = DNJ

De Nil Steven = DNS

Huyvaert Johan = HJ

Pissoort Sven = PS

Rooselaer Nico = RN

Vander Putten Gwendolyn = VPG

Van Vreckem Jolien = VVJ

 

SEPTEMBER

 

Kata van de maand voor lagere gordels: Heian Yon Dan

Kata van de maand voor hogere gordels: Sansai

2 maal per maand kumite wedstrijd training (Randori) op de gewone lesdagen

Dag Datum Uur Groep Lesgever Extra
Maandag 02/12/2019 19h - 20h30 GEEN TRAINING (examenperiode)
Dinsdag 03/12/2019 18h30-20h Groep jeugd wit - geel HJ Keuze aan de trainer
Dinsdag 03/12/2019 18h30-20h Groep volw en vanaf oranje gordel DNJ Examentraining 2de Dan
Woensdag 04/12/2019 18h30-20h Groep lagere gordels DNJ Moeilijkste delen heians
Woensdag 04/12/2019 18h30-20h Groep hogere gordels HJ Bassai Dai/Jion
Donderdag 05/12/2019 18h-19h30 GEEN TRAINING (examenperiode)
Zaterdag 07/12/2019 09h30-10h30 Kleuters 4-5-6 jarigen VPG/VVJ Sport - Spel - Karate (komst Sint)
Zaterdag 07/12/2019 09h30-10h30 Wedstrijdtraining HJ Kumite (komst Sint)
Zaterdag 07/12/2019 10h30-12h Groep jeugd wit - geel HJ Randori (Kumite) (komst Sint)
Zaterdag 07/12/2019 10h30-12h Groep volw en vanaf oranje gordel DNJ Randori (Kumite) (komst Sint)
Zaterdag 07/12/2019 10h15 - 10h 45 De Sint komt bezoek bij Kachi OT Ieder ingeschreven lid mag bij de Sint
Maandag 09/12/2019 19h - 20h30 GEEN TRAINING (examenperiode)
Dinsdag 10/12/2019 18h30-20h Groep jeugd wit - geel DNJ Ippon Kumite
Dinsdag 10/12/2019 18h30-20h Groep volw en vanaf oranje gordel HJ Jujji Ippon Kumite
Woensdag 11/12/2019 18h30-20h Groep lagere gordels NR Kata Heian Yondan
Woensdag 11/12/2019 18h30-20h Groep hogere gordels DNJ Kata Sansai
Donderdag 12/09/2019 18h-19h30 GEEN TRAINING (examenperiode)
Zaterdag 14/12/2019 09h30-10h30 Kleuters 4-5-6 jarigen VPG/VVJ Sport - Spel - Karate
Zaterdag 14/12/2019 09h30-10h30 Wedstrijdtraining DNJ Kata
Zaterdag 14/12/2019 10h30-12h Groep jeugd wit - geel DNJ Karate Fysieke circuits
Zaterdag 14/12/2019 10h30-12h Groep volw en vanaf oranje gordel HJ Karate Fysieke circuits
Maandag 16/12/2019 19h - 20h30 GEEN TRAINING (examenperiode)
Dinsdag 17/12/2019 18h30-20h Groep jeugd wit - geel DNJ Kata Heian Yondan
Dinsdag 17/12/2019 18h30-20h Groep volw en vanaf oranje gordel PS Kata Sansai
Woensdag 18/12/2019 18h30-20h Groep lagere gordels HJ Randori (Kumite)
Woensdag 18/12/2019 18h30-20h Groep hogere gordels DNJ Randori (Kumite)
Donderdag 19/12/2019 18h-19h30 GEEN TRAINING (examenperiode)
Zaterdag 21/12/2019 09h30-10h30 Kleuters 4-5-6 jarigen VPG/VVJ Sport - Spel - Karate
Zaterdag 21/12/2019 09h30-10h30 Wedstrijdtraining PS Kumite
Zaterdag 21/12/2019 10h30-12h Groep jeugd wit - geel HJ Bunkai Heians
Zaterdag 21/12/2019 10h30-12h Groep volw en vanaf oranje gordel PS Bunkai hogere kata's
Zaterdag 21/12/2019 09h - ??? Sittard Cup (Nederland) DNJ Ilan, Arne, Gilles en Lotte
Maandag 23/12/2019 18h45 - 20h45 Wedstrijdtraining (1h Kata/1h Kumite) DNJ Voorbereiding wedstrijden 2020
Dinsdag 24/12/2019 18h30-20h GEEN TRAINING (Kerstavond) Sporthal gesloten
Woensdag 25/12/2019 18h30-20h GEEN TRAINING (Kerstdag) Sporthal gesloten
Donderdag 26/12/2019 18h-19h30 GEEN TRAINING (2de Kerstdag) Sporthal gesloten
Zaterdag 28/12/2019 09h30-10h30 GEEN TRAINING (Kerstvakantie) Sporthal gesloten
Zaterdag 28/12/2019 09h30-10h30 GEEN TRAINING (Kerstvakantie) Sporthal gesloten
Zaterdag 28/12/2019 10h30-12h GEEN TRAINING (Kerstvakantie) Sporthal gesloten
Maandag 30/12/2019 19h - 20h30 Wedstrijdtraining (1h Kata/1h Kumite) DNJ Voorbereiding wedstrijden 2020
Dinsdag 31/12/2019 18h30-20h GEEN TRAINING (Oudejaarsavond) Sporthal gesloten
Woensdag 01/01/2020 18h30-20h GEEN TRAINING (Nieuwjaar) Sporthal gesloten
Donderdag 02/01/2020 18h-19h30 GEEN TRAINING (2de Nieuwjaarsdag) Sporthal gesloten
Zaterdag 04/01/2020 09h30-10h30 Kleuters 4-5-6 jarigen VPG/VVJ Sport - Spel - Karate
Zaterdag 04/01/2020 09h30-10h30 Wedstrijdtraining DNJ Kata
Zaterdag 04/01/2020 10h30-12h Groep jeugd wit - geel DNJ Kata Heian Godan
Zaterdag 04/01/2020 10h30-12h Groep volw en vanaf oranje gordel PS Kata Unso