Home » Kalender » Maandkalender

Lesgevers van dienst:

De Nil Jurgen = DNJ

De Nil Steven = DNS

Huyvaert Johan = HJ

Pissoort Sven = PS

Rooselaer Nico = RN

Vander Putten Gwendolyn = VPG

Van Vreckem Jolien = VVJ

 

JANUARI 2020

 

Kata van de maand voor lagere gordels: Heian Yon-Dan

Kata van de maand voor hogere gordels: Gankaku

2 maal per maand kumite wedstrijd training (Randori) op de gewone lesdagen

Dag Datum Uur Groep Lesgever Extra
Dinsdag 28/01/2020 18h30-20h Groep jeugd wit - geel DNJ Keuze van de trainer
Dinsdag 28/01/2020 18h30-20h Groep volw en vanaf oranje gordel DNJ Keuze van de trainer
Woensdag 29/01/2020 18h30-20h Groep jeugd wit-geel-oranje HJ Keuze van de trainer
Woensdag 29/01/2020 18h30-20h Groep volw en vanaf groene gordel NR Keuze van de trainer
Donderdag 30/01/2020 18h-19h30 Iedereen vanaf 7 jaar DNJ Techniektraining sprongen kata/kumite
Zaterdag 01/02/2020 09h30-10h30 Kleuters 4-5-6 jarigen VVJ/DNJ Sport - Spel - Karate
Zaterdag 01/02/2020 09h30-10h30 Wedstrijdtraining DNJ Kumite (voorbereiding Pepper Cup)
Zaterdag 01/02/2020 10h30-12h Groep jeugd wit - geel HJ Kumite Randori
Zaterdag 01/02/2020 10h30-12h Groep volw en vanaf oranje gordel DNJ Kumite Randori
Zaterdag 01/02/2020 14h-16h Elitetraining +13 jaar Bond Penina en Mirko
Zaterdag 01/02/2020 11h-12h30 Prov. Training Brabant (Leuven) Bond Puntenkaart Shodan Shiken
Zaterdag 01/02/2020 10h-12h Prov. Training Oost Vl. (Stekene) Bond Puntenkaart Shodan Shiken
Zondag 02/02/2020 09h00-??? Pepper Cup (Nederland) DNJ Gilles, Arne, Lotte en Sun
Maandag 03/02/2020 18h45-19h Lagere kata's opkomen/uitstraling DNJ Voorbereiding Ham/Belgisch
Maandag 03/02/2020 19h - 20h30 Vanaf 7 jaar en gevorderden DNJ Kata voorbereiden thuistraining 2m²
Maandag 03/02/2020 20h30-20h45 Lagere kata's moeilijkheden DNJ Voorbereiding Ham/Belgisch
Dinsdag 04/02/2020 18h30-20h Groep jeugd wit - geel DNJ Kumite technieken in kihon
Dinsdag 04/02/2020 18h30-20h Groep volw en vanaf oranje gordel DNJ Kumite technieken in kihon
Woensdag 05/02/2020 18h30-20h Groep Heian Yondan HJ Kata van de maand
Woensdag 05/02/2020 18h30-20h Groep Gankaku DNJ Kata van de maand
Donderdag 06/02/2020 18h-19h30 Iedereen vanaf 7 jaar DNJ Kumite Techniek en uitstraling punt
Zaterdag 08/02/2020 09h30-10h30 Kleuters 4-5-6 jarigen HJ - Lotte Sport - Spel - Karate
Zaterdag 08/02/2020 09h30-10h30 Wedstrijdtraining PS Kata training lagere kata's
Zaterdag 08/02/2020 10h30-12h Groep jeugd wit - geel HJ Keuze van de trainer
Zaterdag 08/02/2020 10h30-12h Groep volw en vanaf oranje gordel PS Keuze van de trainer
Zondag 09/02/2020 09h00-??? Shoto United Cup Ham BJ/??? Gilles, Sun, Julie, Marie,
Maandag 10/02/2020 18h45-19h Kumite Punt maken en ontwijken DNJ Voorbereiding Belgisch
Maandag 10/02/2020 19h - 20h30 Vanaf 7 jaar en gevorderden DNJ Kumite Techniek en uitstraling punt
Maandag 10/02/2020 20h30-20h45 Kumite Pats training DNJ Voorbereiding Belgisch
Dinsdag 11/02/2020 18h30-20h Groep jeugd wit - geel DNJ Kata 1 en 2 en bunkai oefeningen
Dinsdag 11/02/2020 18h30-20h Groep volw en vanaf oranje gordel PS Kata empi en bunkai oefeningen
Woensdag 12/02/2020 18h30-20h Groep jeugd wit-geel-oranje NR Kumite Randori
Woensdag 12/02/2020 18h30-20h Groep volw en vanaf groene gordel DNJ Kumite Randori
Donderdag 13/02/2020 18h-19h30 Iedereen vanaf 7 jaar DNJ Kata voorbereiden thuistraining 2m²
Vrijdag 14/02/2020 19h-21h Open kata training (Groot Bijgaarden) MVC Wedstrijdtraining Kata
Zaterdag 15/02/2020 09h30-10h30 Kleuters 4-5-6 jarigen DNJ - Gilles Sport - Spel - Karate
Zaterdag 15/02/2020 09h30-10h30 Wedstrijdtraining HJ Kata 1/2 - Kumite training: nieuwe wedstrijdmensen
Zaterdag 15/02/2020 10h30-12h Groep Heian Yondan HJ Kata van de maand
Zaterdag 15/02/2020 10h30-12h Groep Gankaku DNJ Kata van de maand
Zaterdag 15/02/2020 14h-16h Elite training 10-12jaar Bond Ilan, Marie, Lotte
Zaterdag 15/02/2020 14h-16h Scouting training Bond Gilles, Arne, Sun, Julie, Gust
Zondag 16/02/2020 9h - 16h30 Scheidsrechtercursus (Liedekerke) Bond Voor alle coaches, scheidsrechter en Timekeepers
Maandag 17/02/2020 18h45-19h Kata Voorbereiding Belgisch DNJ Voorbereiding Belgisch
Maandag 17/02/2020 19h - 20h30 Vanaf 7 jaar en gevorderden DNJ Kata punten bij wedstrijd en Examen
Maandag 17/02/2020 20h30-20h45 Kumite Voorbereiding Belgisch DNJ Voorbereiding Belgisch
Dinsdag 18/02/2020 18h30-20h Groep jeugd wit - geel DNJ Kumite Randori
Dinsdag 18/02/2020 18h30-20h Groep volw en vanaf oranje gordel PS Kumite Randori
Woensdag 19/02/2020 18h30-20h Groep jeugd wit-geel-oranje DNJ Kumite technieken in kihon
Woensdag 19/02/2020 18h30-20h Groep volw en vanaf groene gordel HJ Kumite technieken in kihon
Donderdag 20/02/2020 18h-19h30 Iedereen vanaf 7 jaar DNJ Kumite punten wedstrijd - Examen
Vrijdag 21/02/2020 19h - 21h Organisatieteam Vergadering OT Alle leden van OT
Zaterdag 22/02/2020 09h30-10h30 Kleuters 4-5-6 jarigen NR - Kyara Sport - Spel - Karate
Zaterdag 22/02/2020 09h30-10h30 Wedstrijdtraining DNJ Kata - Kumite voorbereiding Belgisch
Zaterdag 22/02/2020 10h30-12h Geen wedstrijdmensen DNJ Examentraining
Zaterdag 22/02/2020 10h30-12h Groep wedstrijdmensen PS Kata - Kumite voorbereiding Belgisch
Zondag 23/02/2020 09h00-??? Belgisch Kampioenschap (Leuven) DNJ/??? Gilles, Arne, Lotte, Marie, Julie, Thomas, Lana, Sven, Ilan, Mirko, Penina, Sun
Maandag 24/02/2020 18h45-20h45 GEEN TRAINING Crocusvakantie
Dinsdag 25/02/2020 18h30-20h Groep jeugd wit - geel DNJ Circuit training Kata-Kumite
Dinsdag 25/02/2020 18h30-20h Groep volw en vanaf oranje gordel PS Circuit training Kata-Kumite
Woensdag 26/02/2020 18h30-20h Groep jeugd wit-geel-oranje HJ Keuze van de trainer
Woensdag 26/02/2020 18h30-20h Groep volw en vanaf groene gordel NR Keuze van de trainer
Donderdag 27/02/2020 18h-19h30 GEEN TRAINING Crocusvakantie
Zaterdag 29/02/2020 09h30-10h30 Kleuters 4-5-6 jarigen DNJ - Arne Sport - Spel - Karate
Zaterdag 29/02/2020 09h30-10h30 Wedstrijdtraining NR-HJ-PS Ploegen kata training
Zaterdag 29/02/2020 10h30-12h Groep jeugd wit - geel HJ Basistechnieken Kihon - Kumite
Zaterdag 29/02/2020 10h30-12h Groep volw en vanaf oranje gordel DNJ Moeilijkheden van verschillende kata's