Home » Wedstrijdresultaten » Seizoen 2018 - 2019

Holderbeke Lotte, Claes Marie en De Meersman Mirko zijn opgenomen bij de Elites van Vlaanderen.

De Pril Olenka behaalde op 15 jarige leeftijd haar 1ste dan (zwarte gordel) in Brugge.

Pissoort Sven behaalde zijn 3de Dan in Brugge.

De Nil Lana wordt opgenomen in de Belgische Kata Team junioren ploeg voor deelname aan EK in Denemarken, door blessure (knieschijf gebroken) moest ze verstek geven aan dit kampioenschap.

Holderbeke Lotte werd genomineerd voor sportlaureaat van Geraardsbergen.

De Nil Jurgen, De Nil Lana, Boschmans Gilles, Demunter Amy, Demunter Mike, Raes Zsofi, Raes Zander werden genomineerd voor sportlaureaat van Ninove.

Maitoshi Kachi Trophy werd uitgeroepen als beste organisatie van Ninove.

Van Vreckem Jurgen werd uitgeroepen als vrijwilliger van Ninove.

Karate Club Kachi sluit zijn seizoen af met 190 podiumplaatsen, een record.

 

Nr Kamper Wedstrijd Datum Plaats Resultaat
1 Holderbeke Lotte (kumite) Rotterdam Cup 02/06/2019 Rotterdam (Nederland) 2de plaats
2 Holderbeke Lotte (kata) Rotterdam Cup 02/06/2019 Rotterdam (Nederland) 1ste plaats
3 Holderbeke Arne (kata) Rotterdam Cup 02/06/2019 Rotterdam (Nederland) 2de plaats
4 Ploeg (Arne, Lotte en Gilles) Rotterdam Cup 02/06/2019 Rotterdam (Nederland) 2de plaats
5 Boschmans Gilles (kata) Open de Bruxelles 19/05/2019 Hanshoren (België) 1ste plaats
6 Holderbeke Lotte (kata) Open de Bruxelles 19/05/2019 Hanshoren (België) 2de plaats
7 Holderbeke Arne (kata) Open de Bruxelles 19/05/2019 Hanshoren (België) 2de plaats
8 Holderbeke Lotte (kumite) Open de Bruxelles 19/05/2019 Hanshoren (België) 3de plaats
9 Ploeg (Arne, Lotte en Gilles) Open de Bruxelles 19/05/2019 Hanshoren (België) 3de plaats
10 Boschmans Gilles (kata) Open Belgium Cup SKFB 05/05/2019 Wevelgem (België) 1ste plaats
11 Van Laethem Thomas (kata) Open Belgium Cup SKFB 05/05/2019 Wevelgem (België) 3de plaats
12 Boschmans Gilles (kumite) Open Belgium Cup SKFB 05/05/2019 Wevelgem (België) 1ste plaats
13 Holderbeke Arne (kata) Strive and Struggle Cup 13/04/2019 's Hertogenbosch (Nederland) 1ste plaats
14 Holderbeke Lotte (kata) Strive and Struggle Cup 13/04/2019 's Hertogenbosch (Nederland) 1ste plaats
15 Boschmans Gilles (kata) Strive and Struggle Cup 13/04/2019 's Hertogenbosch (Nederland) 2de plaats
16 Claes Marie (kata) Strive and Struggle Cup 13/04/2019 's Hertogenbosch (Nederland) 3de plaats
17 Vander Putten Gwendolyn (kata mix) Strive and Struggle Cup 13/04/2019 's Hertogenbosch (Nederland) 3de plaats
18 Vander Putten Gwendolyn (Kata TOTaal) Strive and Struggle Cup 13/04/2019 's Hertogenbosch (Nederland) 3de plaats
19 Boschmans Gilles (kumite) Strive and Struggle Cup 13/04/2019 's Hertogenbosch (Nederland) 2de plaats
20 Holderbeke Arne (kumite) Strive and Struggle Cup 13/04/2019 's Hertogenbosch (Nederland) 3de plaats
21 Holderbeke Lotte (kumite) Strive and Struggle Cup 13/04/2019 's Hertogenbosch (Nederland) 3de plaats
22 Claes Julie (kumite) Strive and Struggle Cup 13/04/2019 's Hertogenbosch (Nederland) 3de plaats
23 Boschmans Gilles (kata) Wariors Cup 07/04/2019 Herstal (België) 1ste plaats
24 Holderbeke Arne Open de Wallonie 24/03/2019 Havré (België) 1ste plaats
25 Boschmans Gilles Open de Wallonie 24/03/2019 Havré (België) 2de plaats
26 Claes Julie (kata) Provinciaal kampioenschap 17/03/2019 Zwijnaarde (België) 1ste plaats
27 Holderbeke Arne (kata) Provinciaal kampioenschap 17/03/2019 Zwijnaarde (België) 1ste plaats
28 Rooselaer Ilan (kata) Provinciaal kampioenschap 17/03/2019 Zwijnaarde (België) 1ste plaats
29 Pissoort Sven (kata) Provinciaal kampioenschap 17/03/2019 Zwijnaarde (België) 1ste plaats
30 Demunter Amy (kata) Provinciaal kampioenschap 17/03/2019 Zwijnaarde (België) 1ste plaats
31 Holderbeke Lotte (kata) Provinciaal kampioenschap 17/03/2019 Zwijnaarde (België) 1ste plaats
32 Ploeg (Amy, Lotte en Yinte) Provinciaal kampioenschap 17/03/2019 Zwijnaarde (België) 1ste plaats
33 Ploeg (Jurgen, Sven en Jorin) Provinciaal kampioenschap 17/03/2019 Zwijnaarde (België) 1ste plaats
34 Holderbeke Arne (kumite) Provinciaal kampioenschap 17/03/2019 Zwijnaarde (België) 1ste plaats
35 Holderbeke Lotte (kumite) Provinciaal kampioenschap 17/03/2019 Zwijnaarde (België) 1ste plaats
36 Super Cup (Beste club Oost-vl) Provinciaal kampioenschap 17/03/2019 Zwijnaarde (België) 1ste plaats
37 Boschmans Gilles (kata) Provinciaal kampioenschap 17/03/2019 Zwijnaarde (België) 2de plaats
38 De Jong Milan (kata) Provinciaal kampioenschap 17/03/2019 Zwijnaarde (België) 2de plaats
39 De Koninck Yinte (kata) Provinciaal kampioenschap 17/03/2019 Zwijnaarde (België) 2de plaats
40 Claes Marie (kata) Provinciaal kampioenschap 17/03/2019 Zwijnaarde (België) 2de plaats
41 De Nil Jurgen (kata) Provinciaal kampioenschap 17/03/2019 Zwijnaarde (België) 2de plaats
42 Ploeg (Arne, Gilles en Ilan) Provinciaal kampioenschap 17/03/2019 Zwijnaarde (België) 2de plaats
43 Boschmans Gilles (kumite) Provinciaal kampioenschap 17/03/2019 Zwijnaarde (België) 2de plaats
44 Claes Marie (kumite) Provinciaal kampioenschap 17/03/2019 Zwijnaarde (België) 2de plaats
45 Claes Julie (kumite) Provinciaal kampioenschap 17/03/2019 Zwijnaarde (België) 2de plaats
46 Rooselaer Ilan (kumite) Provinciaal kampioenschap 17/03/2019 Zwijnaarde (België) 2de plaats
47 Delbeke Eloise (kata) Provinciaal kampioenschap 17/03/2019 Zwijnaarde (België) 3de plaats
48 Van Laethem Thomas (kata) Provinciaal kampioenschap 17/03/2019 Zwijnaarde (België) 3de plaats
49 De Nil Kyara (kata) Provinciaal kampioenschap 17/03/2019 Zwijnaarde (België) 3de plaats
50 Van Vreckem Jolien (kata) Provinciaal kampioenschap 17/03/2019 Zwijnaarde (België) 3de plaats
51 Vander Putten Gwendolyn (kata) Provinciaal kampioenschap 17/03/2019 Zwijnaarde (België) 3de plaats
52 De Koninck Franky (+35 jaar kata) Provinciaal kampioenschap 17/03/2019 Zwijnaarde (België) 3de plaats
53 De Koninck Frankt (tem 3de Kyu kata) Provinciaal kampioenschap 17/03/2019 Zwijnaarde (België) 3de plaats
54 Ploeg (Kyara, Jolien en Gwendolyn) Provinciaal kampioenschap 17/03/2019 Zwijnaarde (België) 3de plaats
55 Ploeg (Franky, Nico en Marie) Provinciaal kampioenschap 17/03/2019 Zwijnaarde (België) 3de plaats
56 Van Laethem Thomas (kumite) Provinciaal kampioenschap 17/03/2019 Zwijnaarde (België) 3de plaats
57 De Nil Kyara (kumite) Provinciaal kampioenschap 17/03/2019 Zwijnaarde (België) 3de plaats
58 Margery Sephora (kumite) Provinciaal kampioenschap 17/03/2019 Zwijnaarde (België) 3de plaats
59 Rosseel Gust (kumite) Provinciaal kampioenschap 17/03/2019 Zwijnaarde (België) 3de plaats
60 Ploeg (Arne, Lotte en Gilles) Open Benelux WKF 10/03/2019 Amsterdam (Nederland) 1ste plaats
61 Holderbeke Arne (kata) Open Benelux WKF 10/03/2019 Amsterdam (Nederland) 1ste plaats
62 Holderbeke Lotte (kata) Open Benelux WKF 10/03/2019 Amsterdam (Nederland) 1ste plaats
63 Boschmans Gilles (kata) Open Benelux WKF 10/03/2019 Amsterdam (Nederland) 2de plaats
64 Holderbeke Arne (kumite) Open Benelux WKF 10/03/2019 Amsterdam (Nederland) 3de plaats
65 Holderbeke Arne (kata) Belgisch kampioenschap BKF 23/02/2019 Luik (België) 3de plaats
66 Boschmans Gilles (kata) Belgisch kampioenschap BKF 23/02/2019 Luik (België) 3de plaats
67 Holderbeke Lotte (kumite) Belgisch kampioenschap BKF 23/02/2019 Luik (België) 3de plaats
68 Holderbeke Arne (kata) Shoto United Cup 10/02/2019 Ham (België) 1ste plaats
69 Holderbeke Lotte (kata) Shoto United Cup 10/02/2019 Ham (België) 1ste plaats
70 Claes Marie (kumite) Shoto United Cup 10/02/2019 Ham (België) 1ste plaats
71 Holderbeke Lotte (kumite) Shoto United Cup 10/02/2019 Ham (België) 1ste plaats
72 Demunter Amy (kata) Shoto United Cup 10/02/2019 Ham (België) 2de plaats
73 Claes Julie (kata) Shoto United Cup 10/02/2019 Ham (België) 3de plaats
74 Claes Marie (kata) Shoto United Cup 10/02/2019 Ham (België) 3de plaats
75 Claes Julie (kumite) Shoto United Cup 10/02/2019 Ham (België) 3de plaats
76 Demunter Mike (kata junioren) Maitoshi Kachi Trophy 03/02/2019 Ninove (België) 1ste plaats
77 Boschmans Gilles (kata) Maitoshi Kachi Trophy 03/02/2019 Ninove (België) 2de plaats
78 Demunter Mike (kata open) Maitoshi Kachi Trophy 03/02/2019 Ninove (België) 2de plaats
79 Ploeg (Gwendolyn, Jolien en Kyara) Maitoshi Kachi Trophy 03/02/2019 Ninove (België) 2de plaats
80 Vander Putten Gwendolyn (kata) Maitoshi Kachi Trophy 03/02/2019 Ninove (België) 3de plaats
81 Holderbeke Arne (kata) Maitoshi Kachi Trophy 03/02/2019 Ninove (België) 3de plaats
82 De Koninck Yinte Maitoshi Kachi Trophy 03/02/2019 Ninove (België) 3de plaats
83 Delbeke Eloise Maitoshi Kachi Trophy 03/02/2019 Ninove (België) 3de plaats
84 Rooselaer Jente Maitoshi Kachi Trophy 03/02/2019 Ninove (België) 3de plaats
85 Ploeg (Gilles, Arne en Ilan) Maitoshi Kachi Trophy 03/02/2019 Ninove (België) 3de plaats
86 PLoeg (Lotte, Amy en Yinte) Maitoshi Kachi Trophy 03/02/2019 Ninove (België) 3de plaats
87 Claes Marie (kumite) Maitoshi Kachi Trophy 03/02/2019 Ninove (België) 1ste plaats
88 Claes Julie (kumite) Maitoshi Kachi Trophy 03/02/2019 Ninove (België) 1ste plaats
89 De Meersman Mirko (kumite) Maitoshi Kachi Trophy 03/02/2019 Ninove (België) 2de plaats
90 De Nil Kyara Maitoshi Kachi Trophy 03/02/2019 Ninove (België) 2de plaats
91 Boschmans Gilles Maitoshi Kachi Trophy 03/02/2019 Ninove (België) 2de plaats
92 Rosseel Gust Maitoshi Kachi Trophy 03/02/2019 Ninove (België) 3de plaats
93 Super Cup (eindstand clubs) Maitoshi Kachi Trophy 03/02/2019 Ninove (België) 3de plaats
94 Boschmans Gilles (kata) Vlaams kampioenschap 26/01/2019 Beerse (België) 1ste plaats
95 Demunter Amy (kata) Vlaams kampioenschap 26/01/2019 Beerse (België) 1ste plaats
96 Rooselaer Ilan (kumite) Vlaams kampioenschap 26/01/2019 Beerse (België) 1ste plaats
97 Holderbeke Lotte (kumite) Vlaams kampioenschap 26/01/2019 Beerse (België) 1ste plaats
98 De Meersman Mirko (kumite) Vlaams kampioenschap 26/01/2019 Beerse (België) 1ste plaats
99 Holderbeke Arne (kata) Vlaams kampioenschap 26/01/2019 Beerse (België) 2de plaats
100 Claes Marie (kumite) Vlaams kampioenschap 26/01/2019 Beerse (België) 2de plaats
101 Holderbeke Arne (kumite) Vlaams kampioenschap 26/01/2019 Beerse (België) 2de plaats
102 Holderbeke Lotte (kata) Vlaams kampioenschap 26/01/2019 Beerse (België) 3de plaats
103 Claes Julie (kata) Vlaams kampioenschap 26/01/2019 Beerse (België) 3de plaats
104 Ploeg (Arne, Gilles en Ilan) Vlaams kampioenschap 26/01/2019 Beerse (België) 3de plaats
105 Ploeg (Jolien, Gwendolyn en Sven) Vlaams kampioenschap 26/01/2019 Beerse (België) 3de plaats
106 Claes Julie (kumite) Vlaams kampioenschap 26/01/2019 Beerse (België) 3de plaats
107 Boschmans Gilles (kumite) Vlaams kampioenschap 26/01/2019 Beerse (België) 3de plaats
108 De Nil Jurgen (kata) Milon Cup 12/01/2019 Bettembourg (Luxemburg) 1ste plaats
109 Boshmans Gilles (kata) Milon Cup 12/01/2019 Bettembourg (Luxemburg) 3de plaats
110 Holderbeke Arne (kata) Milon Cup 12/01/2019 Bettembourg (Luxemburg) 3de plaats
111 Holderbeke Arne Sittard Cup 15/12/2018 Eindhoven (Nederland) 3de plaats
112 Claes Julie (kata) Beker van Oostkamp 25/11/2018 Oostkamp (België) 1ste plaats
113 De Nil Lana (kata open) Beker van Oostkamp 25/11/2018 Oostkamp (België) 1ste plaats
114 Raes Zander (kata) Beker van Oostkamp 25/11/2018 Oostkamp (België) 1ste plaats
115 Raes Zsofi (kata) Beker van Oostkamp 25/11/2018 Oostkamp (België) 1ste plaats
116 Ploeg (Sven, Mike en Jurgen) Beker van Oostkamp 25/11/2018 Oostkamp (België) 1ste plaats
117 Super Cup (beste ploeg van alle clubs) Beker van Oostkamp 25/11/2018 Oostkamp (België) 1ste plaats
118 Boschmans Gilles (kata) Beker van Oostkamp 25/11/2018 Oostkamp (België) 2de plaats
119 De Nil Kyara (kata) Beker van Oostkamp 25/11/2018 Oostkamp (België) 2de plaats
120 Demunter Amy (kata) Beker van Oostkamp 25/11/2018 Oostkamp (België) 2de plaats
121 Pissoort Sven (kata open) Beker van Oostkamp 25/11/2018 Oostkamp (België) 2de plaats
122 Pissoort Sven (senioren) Beker van Oostkamp 25/11/2018 Oostkamp (België) 2de plaats
123 De Koninck Franky (tem 2kyu) Beker van Oostkamp 25/11/2018 Oostkamp (België) 2de plaats
124 Rooselaer Nico (kata) Beker van Oostkamp 25/11/2018 Oostkamp (België) 2de plaats
125 Holderbeke Arne (kata) Beker van Oostkamp 25/11/2018 Oostkamp (België) 3de plaats
126 Claes Marie (kata) Beker van Oostkamp 25/11/2018 Oostkamp (België) 3de plaats
127 Holderbeke Lotte (kata) Beker van Oostkamp 25/11/2018 Oostkamp (België) 3de plaats
128 De Nil Lana (Senioren) Beker van Oostkamp 25/11/2018 Oostkamp (België) 3de plaats
129 Demunter Mike (Senioren) Beker van Oostkamp 25/11/2018 Oostkamp (België) 3de plaats
130 Demunter Mike (Open) Beker van Oostkamp 25/11/2018 Oostkamp (België) 3de plaats
131 De Bruyne Stan (kata) Beker van Oostkamp 25/11/2018 Oostkamp (België) 3de plaats
132 Ploeg (Gilles, Zander en Stan) Beker van Oostkamp 25/11/2018 Oostkamp (België) 3de plaats
133 Ploeg (Yinte, Kyara en Amy) Beker van Oostkamp 25/11/2018 Oostkamp (België) 3de plaats
134 Boschmans Gilles (kata) Beker van Leopoldsburg 18/11/2018 Leopoldsburg (België) 1ste plaats
135 Demunter Amy (kata) Beker van Leopoldsburg 18/11/2018 Leopoldsburg (België) 1ste plaats
136 Demunter Mike (junioren) Beker van Leopoldsburg 18/11/2018 Leopoldsburg (België) 1ste plaats
137 Holderbeke Arne (kata) Beker van Leopoldsburg 18/11/2018 Leopoldsburg (België) 2de plaats
138 Demunter Mike (open) Beker van Leopoldsburg 18/11/2018 Leopoldsburg (België) 3de plaats
139 Rooselaer Ilan (kata) Beker van Leopoldsburg 18/11/2018 Leopoldsburg (België) 3de plaats
140 Boschmans Gilles (kumite) Beker van Leopoldsburg 18/11/2018 Leopoldsburg (België) 3de plaats
141 Holderbeke Arne (kumite) Beker van Leopoldsburg 18/11/2018 Leopoldsburg (België) 3de plaats
142 Holderbeke Lotte (kumite) Beker van Leopoldsburg 18/11/2018 Leopoldsburg (België) 3de plaats
143 Super Cup (stand van alle clubs) Beker van Leopoldsburg 18/11/2018 Leopoldsburg (België) 2de plaats
144 Boschmans Gilles (kata) Benelux kampioenschap SKFB 28/10/2018 Geluwe (België) 1ste plaats
145 Holderbeke Lotte (kata) Benelux kampioenschap SKFB 28/10/2018 Geluwe (België) 1ste plaats
146 De Bruyne Stan (kata) Benelux kampioenschap SKFB 28/10/2018 Geluwe (België) 1ste plaats
147 Raes Zsofi (kata) Benelux kampioenschap SKFB 28/10/2018 Geluwe (België) 1ste plaats
148 Raes Zander (kata) Benelux kampioenschap SKFB 28/10/2018 Geluwe (België) 2de plaats
149 Ploeg 1 -14 jaar Benelux kampioenschap SKFB 28/10/2018 Geluwe (België) 2de plaats
150 Ploeg 2 -14 jaar Benelux kampioenschap SKFB 28/10/2018 Geluwe (België) 3de plaats
151 Holderbeke Arne (kata) Benelux kampioenschap SKFB 28/10/2018 Geluwe (België) 3de plaats
152 Raes Zsofi (kumite) Benelux kampioenschap SKFB 28/10/2018 Geluwe (België) 1ste plaats
153 De Nil Lana (kata) Benelux kampioenschap SKFB 28/10/2018 Geluwe (België) 1ste plaats
154 Boschmans Gilles (kumite) Benelux kampioenschap SKFB 28/10/2018 Geluwe (België) 1ste plaats
155 Holderbeke Lotte (kumite) Benelux kampioenschap SKFB 28/10/2018 Geluwe (België) 1ste plaats
156 Boschmans Gilles (kata) Open Wapi Cup 27/10/2018 Doornik (België) 1ste plaats
157 Holderbeke Arne (kata) Open Wapi Cup 27/10/2018 Doornik (België) 2de plaats
158 Rooselaer Ilan (kata) Open Wapi Cup 27/10/2018 Doornik (België) 3de plaats
159 Holderbeke Lotte (kata) Open Wapi Cup 27/10/2018 Doornik (België) 1ste plaats
160 De Bruyne Stan (kata) Open Wapi Cup 27/10/2018 Doornik (België) 2de plaats
161 De Nil Lana (junioren) Open Wapi Cup 27/10/2018 Doornik (België) 2de plaats
162 De Nil Lana (senioren) Open Wapi Cup 27/10/2018 Doornik (België) 3de plaats
163 Super Cup (kata van alle clubs) Open Wapi Cup 27/10/2018 Doornik (België) 2de plaats
164 De Bruyne Stan (kumite) Open Wapi Cup 27/10/2018 Doornik (België) 2de plaats
165 De Nil Kyara (kata) Open Wapi Cup 27/10/2018 Doornik (België) 2de plaats
166 Raes Zsofi (kata) Open Wapi Cup 27/10/2018 Doornik (België) 3de plaats
167 Holderbeke Arne (kumite) Open Wapi Cup 27/10/2018 Doornik (België) 3de plaats
168 Holderbeke Arne (kata) Open De Kayl 22/10/2018 Kayl (Luxemburg) 1ste plaats
169 Holderbeke Arne (kumite) Open El Hatri 07/10/2018 Eindhoven (Nederland) 2de plaats
170 De Nil Lana (kumite) Open El Hatri 07/10/2018 Eindhoven (Nederland) 2de plaats
171 Holderbeke Arne (kata) Open El Hatri 07/10/2018 Eindhoven (Nederland) 1ste plaats
172 Boschmans Gilles (kata) Open El Hatri 07/10/2018 Eindhoven (Nederland) 2de plaats
173 Holderbeke Lotte (kata) Open El Hatri 07/10/2018 Eindhoven (Nederland) 2de plaats
174 De Nil Lana (kata) Open El Hatri 07/10/2018 Eindhoven (Nederland) 3de plaats
175 De Nil Jurgen (kata) Open El Hatri 07/10/2018 Eindhoven (Nederland) 3de plaats
176 Holderbeke Lotte (kumite) Chika Cup 23/09/2018 Seraing (België) 3de plaats
177 Raes Zander Sparring Cup 08/09/2018 Luik (België) 2de plaats
178 Raes Zsofi Sparring Cup 08/09/2018 Luik (België) 3de plaats
179 Holderbeke Arne (kata) Europees Kampioenschap WJKA 08/07/2018 Vlissingen (Nederland) 1ste plaats
180 Demunter Amy (kata) Europees Kampioenschap WJKA 08/07/2018 Vlissingen (Nederland) 1ste plaats
181 Holderbeke Lotte (kumite) Europees Kampioenschap WJKA 08/07/2018 Vlissingen (Nederland) 1ste plaats
182 De Nil Jurgen (kata) Europees Kampioenschap WJKA 08/07/2018 Vlissingen (Nederland) 2de plaats
183 De Nil Lana (kata) Europees Kampioenschap WJKA 08/07/2018 Vlissingen (Nederland) 2de plaats
184 Raes Zsofi (kata) Europees Kampioenschap WJKA 08/07/2018 Vlissingen (Nederland) 2de plaats
185 Ploeg -16 jaar (heren) Europees Kampioenschap WJKA 08/07/2018 Vlissingen (Nederland) 2de plaats
186 Ploeg +16 jaar (heren) Europees Kampioenschap WJKA 08/07/2018 Vlissingen (Nederland) 2de plaats
187 Raes Zsofi (kumite) Europees Kampioenschap WJKA 08/07/2018 Vlissingen (Nederland) 2de plaats
188 Holderbeke Lotte (kata) Europees Kampioenschap WJKA 08/07/2018 Vlissingen (Nederland) 3de plaats
189 Ploeg -16 jaar dames Europees Kampioenschap WJKA 08/07/2018 Vlissingen (Nederland) 3de plaats
190 Raes Zander Europees Kampioenschap WJKA 08/07/2018 Vlissingen (Nederland) 3de plaats