Home » Wedstrijdresultaten » Seizoen 2021 - 2022

Na de coronacrisis kon er eindelijk opgestart worden met wedstrijden.

Dit seizoen begon al heel vroeg voor sommige leden van de club. Namelijk op 4 juli hebben verschillende leden deelgenomen aan het examen voor zwarte gordel en hogere Dan graden. 10 leden zijn hierin geslaagd voor een examencommissie van de VKA.

Boschmans Jurgen, Philips Marie en De Koninck Franky behaalde hun 1ste Dan in Brugge.

Rooselaer Nico, De Nil Lana, Vander Putten Gwendolyn, Van Vreckem Jolien, Pots Penina, Millet Marie en De Clercq Sara behaalde allemaal hun 2de Dan WKF in Brugge. 

Holderbeke Lotte, Claes Marie, Rendas Rigo, Holderbeke Arne, Rosseel Gust, Claes Julie, Boschmans Gilles, Millet Marie, De Clercq Sara, De Nil Lana en De Brandt Ellis zijn opgenomen bij de Elites van Vlaanderen.

Op 31 oktober organiseerden we het Provinciaal Kampioenschap in Ninove en hierbij haalde we 17 Provinciale kampioenen binnen voor onze club en in het totaal 40 podiumplaatsen.

Nr Kamper Wedstrijd Datum Plaats Resultaat
1 De Brandt Marit Open De Liége (Kata) 09/10/2021 Herstal, België 1ste plaats
2 De Brandt Ellis Open De Liége (Kata) 09/10/2021 Herstal, België 1ste plaats
3 Boschmans Gilles Open De Liége (Kumite) 09/10/2021 Herstal, België 1ste plaats
4 Boschmans Gilles Open De Liége (Kata) 09/10/2021 Herstal, België 2de plaats
5 De Clercq Sara Open De Liége (Kumite) 09/10/2021 Herstal, België 2de plaats
6 De Nil Lana Open De Liége (Kata) 09/10/2021 Herstal, België 3de plaats
7 De Brandt Marit Open De Liége (Kumite) 09/10/2021 Herstal, België 3de plaats
8 De Brandt Ellis Open De Liége (Kumite) 09/10/2021 Herstal, België 3de plaats
9 Holderbeke Arne Open De Liége (Kumite) 09/10/2021 Herstal, België 3de plaats
10 Holderbeke Lotte Open De Liége (Kumite) 09/10/2021 Herstal, België 3de plaats
11 De Brandt Marit Beker van Hoeselt 10/10/2021 Hoeselt, België 1ste plaats
12 De Brandt Ellis Beker van Hoeselt 10/10/2021 Hoeselt, België 1ste plaats
13 Boschmans Gilles Beker van Hoeselt 10/10/2021 Hoeselt, België 1ste plaats
14 Claes Marie Beker van Hoeselt 10/10/2021 Hoeselt, België 1ste plaats
15 De Clercq Sara Beker van Hoeselt 10/10/2021 Hoeselt, België 1ste plaats
16 Millet Marie Open Wado Kata 10/10/2021 Wasmuël, België 1ste plaats
17 Dendas Rigo Open Wado Kata 10/10/2021 Wasmuël, België 1ste plaats
18 Boschmans Gilles Open De Kayl (Kata) 16/10/2021 Kayl, Luxemburg 1ste plaats
19 Boschmans Gilles Open De Kayl (Kumite) 16/10/2021 Kayl, Luxemburg 1ste plaats
20 De Brandt Ellis Open De Kayl (Kata) 16/10/2021 Kayl, Luxemburg 2de plaats
21 De Brandt Marit Open De Kayl (Kata) 16/10/2021 Kayl, Luxemburg 2de plaats
22 De Brandt Marit Open De Kayl (Kumite) 16/10/2021 Kayl, Luxemburg 2de plaats
23 Holderbeke Arne Open De Kayl (Kata) 16/10/2021 Kayl, Luxemburg 2de plaats
24 Holderbeke Arne Open De Kayl (Kumite) 16/10/2021 Kayl, Luxemburg 2de plaats
25 Holderbeke Lotte Open De Kayl (Kata) 16/10/2021 Kayl, Luxemburg 2de plaats
26 Holderbeke Lotte Open De Kayl (Kumite) 16/10/2021 Kayl, Luxemburg 2de plaats
27 De Brandt Ellis Open De Kayl (Kumite) 16/10/2021 Kayl, Luxemburg 3de plaats
28 Dendas Rigo Open De Kayl (Kata) 16/10/2021 Kayl, Luxemburg 3de plaats
29 Boschmans Gilles Open De Kayl (Algemeen Kampioen) 16/10/2021 Kayl, Luxemburg 1ste plaats
30 Millet Marie Open De Kayl (Kata) 17/10/2021 Kayl, Luxemburg 1ste plaats
31 De Clercq Sara Open De Kayl (Kata) 17/10/2021 Kayl, Luxemburg 2de plaats
32 De Clercq Sara Open De Kayl (Best Female fighter) 17/10/2021 Kayl, Luxemburg 1ste plaats
33 De Clercq Sara Open De Kayl (Kumite) 17/10/2021 Kayl, Luxemburg 3de plaats
34 De Nil Lana Open De Kayl (Kumite) 17/10/2021 Kayl, Luxemburg 3de plaats
35 Holderbeke Arne Dutch Open for Youth (Kata) 23/10/2021 Almere, Nederland 1ste plaats
36 De Brandt Ellis Dutch Open for Youth (Kata) 23/10/2021 Almere, Nederland 1ste plaats
37 Kachi ploeg -14 jaar Dutch Open for Youth (Kata) 23/10/2021 Almere, Nederland 1ste plaats
38 Boschmans Gilles Dutch Open for Youth (Kata) 23/10/2021 Almere, Nederland 2de plaats
39 Dendas Rigo Dutch Open for Youth (Kata) 23/10/2021 Almere, Nederland 2de plaats
40 De Clercq Sara Dutch Open for Youth (Kumite) 23/10/2021 Almere, Nederland 2de plaats
41 De Nil Lana Dutch Open for Youth (Kumite) 23/10/2021 Almere, Nederland 2de plaats
42 De Brandt Marit Dutch Open for Youth (Kata) 23/10/2021 Almere, Nederland 2de plaats
43 De Clercq Sara Dutch Open for Youth (Kata) 23/10/2021 Almere, Nederland 3de plaats
44 De Brandt Marit Dutch Open for Youth (Kumite) 24/10/2021 Almere, Nederland 1ste plaats
45 De Brandt Ellis Dutch Open for Youth (Kumite) 24/10/2021 Almere, Nederland 2de plaats
46 Boschmans Gilles Dutch Open for Youth (Kumite) 24/10/2021 Almere, Nederland 2de plaats
47 Dendas Rigo Dutch Open for Youth (Kumite) 24/10/2021 Almere, Nederland 2de plaats
48 Holderbeke Arne Dutch Open for Youth (Kumite) 24/10/2021 Almere, Nederland 2de plaats
49 Holderbeke Lotte Dutch Open for Youth (Kumite) 24/10/2021 Almere, Nederland 3de plaats
50 De Brandt Marit Provinciaal kampioenschap (Kata) 31/10/2021 Ninove, België 1ste plaats
51 Boschmans Gilles Provinciaal kampioenschap (Kata) 31/10/2021 Ninove, België 1ste plaats
52 De Brandt Ellis Provinciaal kampioenschap (Kata) 31/10/2021 Ninove, België 1ste plaats
53 Dendas Rigo Provinciaal kampioenschap (Kata) 31/10/2021 Ninove, België 1ste plaats
54 Holderbeke Lotte Provinciaal kampioenschap (Kata) 31/10/2021 Ninove, België 1ste plaats
55 Millet Marie Provinciaal kampioenschap (Kata) 31/10/2021 Ninove, België 1ste plaats
56 Rooselaer Nico Provinciaal kampioenschap (Kata) 31/10/2021 Ninove, België 1ste plaats
57 Ploeg 1 -14 jaar Provinciaal kampioenschap (Kata) 31/10/2021 Ninove, België 1ste plaats
58 Audrey Rose Coolen Provinciaal kampioenschap (Kata) 31/10/2021 Ninove, België 2de plaats
59 Van Laethem Thomas Provinciaal kampioenschap (Kata) 31/10/2021 Ninove, België 2de plaats
60 Claes Julie Provinciaal kampioenschap (Kata) 31/10/2021 Ninove, België 2de plaats
61 Claes Marie Provinciaal kampioenschap (Kata) 31/10/2021 Ninove, België 2de plaats
62 Rosseel Gust Provinciaal kampioenschap (Kata) 31/10/2021 Ninove, België 2de plaats
63 De Clercq Sara Provinciaal kampioenschap (Kata) 31/10/2021 Ninove, België 2de plaats
64 Boschmans Jurgen Provinciaal kampioenschap (Kata) 31/10/2021 Ninove, België 2de plaats
65 Ploeg 4 -14 jaar Provinciaal kampioenschap (Kata) 31/10/2021 Ninove, België 2de plaats
66 Pavone Matteo Provinciaal kampioenschap (Kata) 31/10/2021 Ninove, België 3de plaats
67 Holderbeke Arne Provinciaal kampioenschap (Kata) 31/10/2021 Ninove, België 3de plaats
68 De Jong Milan Provinciaal kampioenschap (Kata) 31/10/2021 Ninove, België 3de plaats
69 Vander Putten Gwend. Provinciaal kampioenschap (Kata) 31/10/2021 Ninove, België 3de plaats
70 De Nil Lana Provinciaal kampioenschap (Kata) 31/10/2021 Ninove, België 3de plaats
71 De Koninck Franky Provinciaal kampioenschap (Kata) 31/10/2021 Ninove, België 3de plaats
72 Ploeg 3 -14 jaar Provinciaal kampioenschap (Kata) 31/10/2021 Ninove, België 3de plaats
73 Ploeg 2 -14 jaar Provinciaal kampioenschap (Kata) 31/10/2021 Ninove, België 3de plaats
74 De Brandt Marit Provinciaal kamp. (Ippon Kumite) 31/10/2021 Ninove, België 1ste plaats
75 De Brandt Marit Provinciaal kampioenschap (Kumite) 31/10/2021 Ninove, België 1ste plaats
76 Holderbeke Arne Provinciaal kampioenschap (Kumite) 31/10/2021 Ninove, België 1ste plaats
77 De Brandt Ellis Provinciaal kampioenschap (Kumite) 31/10/2021 Ninove, België 1ste plaats
78 Dendas Rigo Provinciaal kampioenschap (Kumite) 31/10/2021 Ninove, België 1ste plaats
79 Claes Marie Provinciaal kampioenschap (Kumite) 31/10/2021 Ninove, België 1ste plaats
80 Rosseel Gust Provinciaal kampioenschap (Kumite) 31/10/2021 Ninove, België 1ste plaats
81 De Clercq Sara Provinciaal kampioenschap (Kumite) 31/10/2021 Ninove, België 1ste plaats
82 Club Kachi Supercup Oost-Vlaanderen 31/10/2021 Ninove, België 1ste plaats
83 Boschmans Gilles Provinciaal kampioenschap (Kumite) 31/10/2021 Ninove, België 2de plaats
84 Claes Julie Provinciaal kampioenschap (Kumite) 31/10/2021 Ninove, België 2de plaats
85 Holderbeke Lotte Provinciaal kampioenschap (Kumite) 31/10/2021 Ninove, België 2de plaats
86 De Nil Kyara Provinciaal kampioenschap (Kumite) 31/10/2021 Ninove, België 2de plaats
87 Millet Marie Provinciaal kampioenschap (Kumite) 31/10/2021 Ninove, België 2de plaats
88 Audrey Rose Coolen Provinciaal kampioenschap (Kumite) 31/10/2021 Ninove, België 3de plaats
89 De Jong Milan Provinciaal kampioenschap (Kumite) 31/10/2021 Ninove, België 3de plaats
90 Rosseel Liete Provinciaal kampioenschap (Kumite) 31/10/2021 Ninove, België 3de plaats
91 Ploeg Kachi Senioren Coupe de l'avenier (kata) 07/11/2021 Ransart, België 1ste plaats
92 Boschmans Gilles Coupe de l'avenier (kumite) 07/11/2021 Ransart, België 1ste plaats
93 Boschmans Gilles Coupe de l'avenier (kata) 07/11/2021 Ransart, België 2de plaats
94 De Brandt Ellis Coupe de l'avenier (kata) 07/11/2021 Ransart, België 2de plaats
95 Millet Marie Coupe de l'avenier (kata) 07/11/2021 Ransart, België 2de plaats
96 Millet Marie Coupe de l'avenier (kumite) 07/11/2021 Ransart, België 2de plaats
97 De Nil Lana Coupe de l'avenier (kata) 07/11/2021 Ransart, België 3de plaats
98 De Clercq Sara Coupe de l'avenier (kata) 07/11/2021 Ransart, België 3de plaats
99 De Brandt Ellis Coupe de l'avenier (kumite) 07/11/2021 Ransart, België 3de plaats
100 De Brandt Marit Coupe de l'avenier (kumite) 07/11/2021 Ransart, België 3de plaats
101 De Clercq Sara Coupe de l'avenier (kumite) 07/11/2021 Ransart, België 3de plaats
102 Boschmans Gilles Beker van Leopoldsburg (kata) 14/11/2021 Leopoldsburg, België 1ste plaats
103 Boschmans Gilles Beker van Leopoldsburg (kumite) 14/11/2021 Leopoldsburg, België 1ste plaats
104 Millet Marie Beker van Leopoldsburg (kata) (U21) 14/11/2021 Leopoldsburg, België 1ste plaats
105 De Brandt Ellis Beker van Leopoldsburg (kata) 14/11/2021 Leopoldsburg, België 1ste plaats
106 De Brandt Ellis Beker van Leopoldsburg (kumite) 14/11/2021 Leopoldsburg, België 1ste plaats
107 Millet Marie Beker van Leopoldsburg (kumite) (U21) 14/11/2021 Leopoldsburg, België 1ste plaats
108 De Brandt Marit Beker van Leopoldsburg (kumite) 14/11/2021 Leopoldsburg, België 1ste plaats
109 Millet Marie Beker van Leopoldsburg (kumite) (Sen.) 14/11/2021 Leopoldsburg, België 2de plaats
110 Millet Marie Beker van Leopoldsburg (kata) (Sen.) 14/11/2021 Leopoldsburg, België 3de plaats
111 Dendas Rigo Beker van Leopoldsburg (kata) 14/11/2021 Leopoldsburg, België 3de plaats
112 Dendas Rigo Beker van Leopoldsburg (kumite) 14/11/2021 Leopoldsburg, België 3de plaats
113 Pavono Matteo Beker van Leopoldsburg (kata) 14/11/2021 Leopoldsburg, België 3de plaats
114 De Brandt Marit Beker van Leopoldsburg (kata) 14/11/2021 Leopoldsburg, België 3de plaats
115 Club Kachi Beker van Leopoldsburg (Supercup) 14/11/2021 Leopoldsburg, België 2de plaats