Home » Wedstrijdresultaten » Seizoen 2019 - 2020

Holderbeke Lotte, Claes Marie, De Meersman Mirko, Rooselaer Ilan en Pots Penina zijn opgenomen bij de Elites van Vlaanderen.

De Bruyn Hans behaald zijn 2de Dan in Brugge voor de examencommissie.

Boschmans Gilles, Rooselaer Ilan, Demunter Amy en de ploeg (Gilles, Ilan, Arne en Lotte) worden gehuldigd op het stadhuis van Ninove.

Ploeg volwassenen (Jurgen, Sven en Jorin) worden sportlaureaat van Ninove.

Rooselaer Nico wordt gehuldigd op het stadhuis van Ninove als beste vrijwilliger.

 

Nr Kamper Wedstrijd Datum Plaats Resultaat
1 Boschmans Gilles Open West Brabantse (Kata) 07/09/2019 Roosendaal (Nederland) 1ste plaats
2 Holderbeke Arne Open Dutch Youth Championship (Kata) 14/09/2019 Almere (Nederland) 1ste plaats
3 Boschmans Gilles Open Dutch Youth Championship (Kata) 14/09/2019 Almere (Nederland) 2de plaats
4 Boschmans Gilles Open Dutch Youth Championship (Kumite) 14/09/2019 Almere (Nederland) 3de plaats
5 Holderbeke Lotte Open Dutch Youth Championship (Kumite) 14/09/2019 Almere (Nederland) 3de plaats
6 Boschmans Gilles Open Banzai Cup (Kata) 06/10/2019 Berlijn (Duitsland) 3de plaats
7 Holderbeke Lotte Open Banzai Cup (Kumite) 06/10/2019 Berlijn (Duitsland) 3de plaats
8 Boschmans Gilles Beker van Hoeselt (Kumite) 13/10/2019 Hoeselt (België) 1ste plaats
9 Holderbeke Arne Beker van Hoeselt (Kumite) 13/10/2019 Hoeselt (België) 2de plaats
10 Holderbeke Arne Coupe De Kayl (Kata) 18/10/2019 Kayl (Luxembourg) 1ste plaats
11 De Nil Lana Coupe De Kayl (Kata) 18/10/2019 Kayl (Luxembourg) 1ste plaats
12 Boschmans Gilles Coupe De Kayl (Kata) 18/10/2019 Kayl (Luxembourg) 2de plaats
13 De Nil Jurgen Coupe De Kayl (Kata) 18/10/2019 Kayl (Luxembourg) 2de plaats
14 Holderbeke Arne Coupe De Kayl (Kumite) 18/10/2019 Kayl (Luxembourg) 3de plaats
15 Boschmans Gilles Coupe De Kayl (Kumite) 18/10/2019 Kayl (Luxembourg) 3de plaats
16 Boschmans Gilles Benelux Championchip SKFB (Kata) 03/11/2019 Geluwe (België) 1ste plaats
17 De Nil Lana Benelux Championchip SKFB (Kata) 03/11/2019 Geluwe (België) 1ste plaats
18 De Nil Jurgen Open De Liège (Kata) 09/11/2019 Herstal (België) 2de plaats
19 Boschmans Gilles Open De Liège (Kata) 09/11/2019 Herstal (België) 2de plaats
20 Holderbeke Arne Open De Liège (Kata) 09/11/2019 Herstal (België) 3de plaats
21 De Nil Lana Open De Liège (Kata) 09/11/2019 Herstal (België) 3de plaats
22 Holderbeke Arne Open De Liège (Kumite) 09/11/2019 Herstal (België) 3de plaats
23 Boschmans Gilles Open De Liège (Kumite) 09/11/2019 Herstal (België) 3de plaats
24 Boschmans Gilles Open Beker Van Leopoldsburg (kata) 17/11/2019 Leopoldsburg (België) 1ste plaats
25 Claes Julie Open Beker Van Leopoldsburg (kata) 17/11/2019 Leopoldsburg (België) 1ste plaats
26 Rooselaer Nico Open Beker Van Leopoldsburg (kata) 17/11/2019 Leopoldsburg (België) 2de plaats
27 Holderbeke Arne Open Beker Van Leopoldsburg (kata) 17/11/2019 Leopoldsburg (België) 2de plaats
28 De Nil Lana Open Beker Van Leopoldsburg (kata U21) 17/11/2019 Leopoldsburg (België) 2de plaats
29 Rooselaer Ilan Open Beker Van Leopoldsburg (kata) 17/11/2019 Leopoldsburg (België) 2de plaats
30 Holderbeke Lotte Open Beker Van Leopoldsburg (kata) 17/11/2019 Leopoldsburg (België) 3de plaats
31 De Nil Lana Open Beker Van Leopoldsburg (kata Open) 17/11/2019 Leopoldsburg (België) 3de plaats
32 De Nil Jurgen Open Beker Van Leopoldsburg (kata) 17/11/2019 Leopoldsburg (België) 3de plaats
33 Holderbeke Arne Open Beker Van Leopoldsburg (kumite) 17/11/2019 Leopoldsburg (België) 1ste plaats
34 Boschmans Gilles Open Beker Van Leopoldsburg (kumite) 17/11/2019 Leopoldsburg (België) 2de plaats
35 Claes Julie Open Beker Van Leopoldsburg (kumite) 17/11/2019 Leopoldsburg (België) 3de plaats
36 Claes Marie Open Beker Van Leopoldsburg (kumite) 17/11/2019 Leopoldsburg (België) 3de plaats
37 De Nil Kyara Open Beker Van Leopoldsburg (kumite) 17/11/2019 Leopoldsburg (België) 3de plaats
38 Ploeg Kachi Open Beker V. Leopoldsburg (wisselbeker) 17/11/2019 Leopoldsburg (België) 3de plaats
39 Boschmans Gilles Wapi Cup Doornik (kata) 23/11/2019 Doornik (België) 1ste plaats
40 Holderbeke Arne Wapi Cup Doornik (kata) 23/11/2019 Doornik (België) 2de plaats
41 De Nil Lana Wapi Cup Doornik (kata) 23/11/2019 Doornik (België) 2de plaats
42 De Nil Jurgen Wapi Cup Doornik (kata) 23/11/2019 Doornik (België) 2de plaats
43 Ploeg jeugd Wapi Cup Doornik (kata) 23/11/2019 Doornik (België) 2de plaats
44 Rooselaer Ilan Wapi Cup Doornik (kata) 23/11/2019 Doornik (België) 3de plaats
45 Rooselaer Nico Wapi Cup Doornik (kata) 23/11/2019 Doornik (België) 3de plaats
46 Ploeg Volwassenen Wapi Cup Doornik (kata) 23/11/2019 Doornik (België) 3de plaats
47 Boschmans Gilles Wapi Cup Doornik (Kumite) 23/11/2019 Doornik (België) 1ste plaats
48 Pots Penina Wapi Cup Doornik (Kumite) 23/11/2019 Doornik (België) 1ste plaats
49 Holderbeke Arne Wapi Cup Doornik (Kumite) 23/11/2019 Doornik (België) 2de plaats
50 Holderbeke Lotte Wapi Cup Doornik (Kumite) 23/11/2019 Doornik (België) 2de plaats
51 De Meersman Mirko Wapi Cup Doornik (Kumite) 23/11/2019 Doornik (België) 3de plaats
52 Ploeg Kachi Beker van Oostkamp (wisselbeker) 24/11/2019 Oostkamp (België) 1ste plaats
53 De Nil Lana Beker van Oostkamp (Kata) 24/11/2019 Oostkamp (België) 1ste plaats
54 De Nil Lana Beker van Oostkamp (Kata) 24/11/2019 Oostkamp (België) 1ste plaats
55 Holderbeke Arne Beker van Oostkamp (Kata) 24/11/2019 Oostkamp (België) 1ste plaats
56 Holderbeke Lotte Beker van Oostkamp (Kata) 24/11/2019 Oostkamp (België) 1ste plaats
57 Ploeg -14 jaar Beker van Oostkamp (Kata) 24/11/2019 Oostkamp (België) 1ste plaats
58 Ploeg Volwassen 1 Beker van Oostkamp (Kata) 24/11/2019 Oostkamp (België) 1ste plaats
59 De Nil Jurgen Beker van Oostkamp (Kata) 24/11/2019 Oostkamp (België) 2de plaats
60 Boschmans Gilles Beker van Oostkamp (Kata) 24/11/2019 Oostkamp (België) 2de plaats
61 Claes Marie Beker van Oostkamp (Kata) 24/11/2019 Oostkamp (België) 2de plaats
62 De Jong Milan Beker van Oostkamp (Kata) 24/11/2019 Oostkamp (België) 2de plaats
63 Van Laethem Thomas Beker van Oostkamp (Kata) 24/11/2019 Oostkamp (België) 3de plaats
64 Rooselaer Ilan Beker van Oostkamp (Kata) 24/11/2019 Oostkamp (België) 3de plaats
65 Rooselaer Nico Beker van Oostkamp (Kata) 24/11/2019 Oostkamp (België) 3de plaats
66 Heymans Aaike Beker van Oostkamp (Kata) 24/11/2019 Oostkamp (België) 3de plaats
67 Ploeg Volwassen 2 Beker van Oostkamp (Kata) 24/11/2019 Oostkamp (België) 3de plaats
68 De Nil Lana Open Campania (Kata Team) 30/11/2019 Eboli (Italië) 1ste plaats
69 Boschmans Gilles Open Sittard Cup (Kumite) 21/12/2019 Sittard (Nederland) 1ste plaats
70 Holderbeke Arne Open Sittard Cup (Kumite) 21/12/2019 Sittard (Nederland) 1ste plaats
71 Holderbeke Lotte Open Sittard Cup (Kumite) 21/12/2019 Sittard (Nederland) 3de plaats
72 Boschmans Gilles Milon Cup (Kata) 11/01/2020 Bettembourg (Luxemburg) 1ste plaats
73 Boschmans Gilles Milon Cup (Kumite) 11/01/2020 Bettembourg (Luxemburg) 1ste plaats
74 De Nil Lana Milon Cup (Kumite) Senioren -55Kg 11/01/2020 Bettembourg (Luxemburg) 1ste plaats
75 De Nil Lana Milon Cup (Kumte) U21 open 11/01/2020 Bettembourg (Luxemburg) 2de plaats
76 Garcia Gonzalez Sun Milon Cup (Kata) 11/01/2020 Bettembourg (Luxemburg) 3de plaats
77 Garcia Gonzalez Sun Milon Cup (Kumite) 11/01/2020 Bettembourg (Luxemburg) 2de plaats
78 Holderbeke Arne Milon Cup (Kata) 11/01/2020 Bettembourg (Luxemburg) 3de plaats
79 De Nil Lana Vlaams kampioenschap (Kata) 19/01/2020 Leopoldsburg (België) 1ste plaats
80 Holderbeke Arne Vlaams kampioenschap (Kata) 19/01/2020 Leopoldsburg (België) 1ste plaats
81 Holderbeke Arne Vlaams kampioenschap (Kumite) 19/01/2020 Leopoldsburg (België) 1ste plaats
82 Holderbeke Lotte Vlaams kampioenschap (Kumite) 19/01/2020 Leopoldsburg (België) 1ste plaats
83 Ploeg Jeugd Vlaams kampioenschap (Kata) 19/01/2020 Leopoldsburg (België) 1ste plaats
84 Holderbeke Lotte Vlaams kampioenschap (Kata) 19/01/2020 Leopoldsburg (België) 2de plaats
85 Garcia Gonzalez Sun Vlaams kampioenschap (Kata) 19/01/2020 Leopoldsburg (België) 2de plaats
86 Garcia Gonzalez Sun Vlaams kampioenschap (Kumite) 19/01/2020 Leopoldsburg (België) 2de plaats
87 Claes Marie Vlaams kampioenschap (Kumite) 19/01/2020 Leopoldsburg (België) 2de plaats
89 Pissoort Sven Vlaams kampioenschap (Kata) 19/01/2020 Leopoldsburg (België) 2de plaats
90 Ploeg Volwassenen Vlaams kampioenschap (Kata) 19/01/2020 Leopoldsburg (België) 2de plaats
91 Claes Marie Vlaams kampioenschap (Kata) 19/01/2020 Leopoldsburg (België) 3de plaats
92 Boschmans Gilles Vlaams kampioenschap (Kata) 19/01/2020 Leopoldsburg (België) 3de plaats
93 De Nil Lana Vlaams kampioenschap (Kumite) 19/01/2020 Leopoldsburg (België) 3de plaats
94 Pots Penina Vlaams kampioenschap (Kumite) 19/01/2020 Leopoldsburg (België) 3de plaats
95 Claes Julie Vlaams kampioenschap (Kata) 19/01/2020 Leopoldsburg (België) 3de plaats
96 Van Laethem Thomas Vlaams kampioenschap (Kata) 19/01/2020 Leopoldsburg (België) 3de plaats
97 Boschmans Gilles Open Pepper Cup (Kumite) 02/02/2020 Zwolle (Nederland) 1ste plaats
98 Garcia Gonzales Sun Open Pepper Cup (Kumite) 02/02/2020 Zwolle (Nederland) 2de plaats
99 Holderbeke Lotte Open Pepper Cup (Kumite) 02/02/2020 Zwolle (Nederland) 2de plaats
100 Holderbeke Arne Open Pepper Cup (Kumite) 02/02/2020 Zwolle (Nederland) 3de plaats
101 Boschmans Gilles Shoto United Cup (Kata) 09/02/2020 Ham (België) 1ste plaats
102 Claes Julie Shoto United Cup (Kata) 09/02/2020 Ham (België) 1ste plaats
103 Garcia Gonzalez Sun Shoto United Cup (Kata) 09/02/2020 Ham (België) 2de plaats
104 Claes Marie Shoto United Cup (Kata) 09/02/2020 Ham (België) 3de plaats
105 Boschmans Gilles Shoto United Cup (Kumite) 09/02/2020 Ham (België) 1ste plaats
106 Claes Julie Shoto United Cup (Kumite) 09/02/2020 Ham (België) 1ste plaats
107 Garcia Gonzalez Sun Shoto United Cup (Kumite) 09/02/2020 Ham (België) 1ste plaats
108 Claes Marie Shoto United Cup (Kumite) 09/02/2020 Ham (België) 3de plaats
109 Boschmans Gilles Belgisch kampioenschap (Kata) 23/02/2020 Leuven (België) 1ste plaats
110 Pots Penina Belgisch kampioenschap (Kumite) 23/02/2020 Leuven (België) 1ste plaats
111 Holderbeke Arne Belgisch kampioenschap (Kata) 23/02/2020 Leuven (België) 2de plaats
112 De Nil Lana Belgisch kampioenschap (Kata) 23/02/2020 Leuven (België) 2de plaats
113 De Nil Lana Belgisch kampioenschap (Kumite) 23/02/2020 Leuven (België) 2de plaats
114 De Nil Lana Belgisch kampioenschap (Kumite) 23/02/2020 Leuven (België) 2de plaats
115 Pissoort Sven Belgisch kampioenschap (Kata) 23/02/2020 Leuven (België) 2de plaats
116 Holderbeke Lotte Belgisch kampioenschap (Kata) 23/02/2020 Leuven (België) 3de plaats
117 Claes Marie Belgisch kampioenschap (Kumite) 23/02/2020 Leuven (België) 3de plaats
118 Boschmans Gilles Zipangu Pro Cup (Kumite) 01/03/2020 Neerpelt (België) 1ste plaats
119 Garcia Gonzalez Sun Zipangu Pro Cup (Kumite) 01/03/2020 Neerpelt (België) 2de plaats
120 Claes Marie Zipangu Pro Cup (Kumite) 01/03/2020 Neerpelt (België) 1ste plaats
121 Claes Julie Zipangu Pro Cup (Kumite) 01/03/2020 Neerpelt (België) 3de plaats
122 Ploeg jeugd Open Benelux kampioenschap (Kata) 08/03/2020 Amsterdam (Nederland) 1ste plaats
123 Boschmans Gilles Open Benelux kampioenschap (Kata) 08/03/2020 Amsterdam (Nederland) 1ste plaats
124 Holderbeke Arne Open Benelux kampioenschap (Kata) 08/03/2020 Amsterdam (Nederland) 2de plaats
125 Holderbeke Lotte Open Benelux kampioenschap (Kata) 08/03/2020 Amsterdam (Nederland) 1ste plaats
126 De Brandt Elis Open Benelux kampioenschap (Kata) 08/03/2020 Amsterdam (Nederland) 2de plaats
127 Boschmans Gilles Open Benelux kampioenschap (Kumite) 08/03/2020 Amsterdam (Nederland) 1ste plaats
128 Holderbeke Arne Open Benelux kampioenschap (Kumite) 08/03/2020 Amsterdam (Nederland) 3de plaats
129 Club Kachi Open Benelux kampioenschap (Algemeen) 08/03/2020 Amsterdam (Nederland) 3de plaats